Salon w Warszawie

Salon wybielania zębów perli smile spa znajduje się w Warszawie Mokotów-Śródmieście. Otwarty jest od poniedziałku do soboty. Klientom oferujemy elastyczne godziny otwarcia po to, aby każdy mógł odwiedzić nas w dogodnym momencie – w drodze do pracy, w czasie przerwy na lunch czy podczas zakupów.

Chcemy, aby wybielanie zębów stało się regularnym elementem dbania o urodę, dlatego w salonie perli smile spa oferujemy skuteczne zabiegi. Perli Smile Spa to najtańsze wybielanie zębów w Warszawie. Zapraszamy do naszego salonu.

Salon perli smile spa – nowa jakość usług

W Warszawie brakowało dotychczas miejsca, gdzie można skutecznie zadbać o biały uśmiech jednocześnie odpoczywając i relaksując się. Właśnie taka idea przyświecała powstaniu salonu perli smile spa, otwartego w styczniu 2015 roku w Warszawie. Idea funkcjonowania salonu perli smile spa jest prosta – nasz punkt na Mokotowie otwarty jest w tygodniu do późnych godzin wieczornych oraz w soboty, tak by na zabieg można było przyjść w wolnej chwili, bez zapisów i umawiania się.

Wnętrze naszego salonu zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort podczas zabiegu – postawiliśmy na przyjemne dla oka odcienie bieli i mięty oraz drewno. Stylowe i nowoczesne fotele gwarantują wygodę i umożliwiają chwilę relaksu. Zapraszamy do salonu perli smile spa w Warszawie na Mokotowie-Śródmieściu, gdzie zadbamy o Twój uśmiech i biel zębów.