Benefity – zalety wybielania zębów

Wiemy jak ważny jest piękny, biały uśmiech, dlatego staramy się go promować wśród naszych Klientów. Salon perli smile spa w Warszawie powstał z myślą o tych, którzy szukają bezpiecznego, bezbolesnego i skutecznego zabiegu wybielania zębów bez specjalnych przygotowań, konieczności wizyty w gabinecie stomatologicznym czy wydawania dużych sum pieniędzy.

Perli Smile SPA gwarantuje:

100% skuteczności

natychmiastowy rezultat, od 2 do 9 tonów jaśniejsze zęby, efekt utrzymuje się do 2 miesięcy

100% bezpieczeństwa

całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna metoda, nie powoduje nadwrażliwości zębów i dziąseł

szybkość

zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ani wcześniejszego umawiania się na wizytę

dostępną cenę

w porównaniu z innymi metodami wybielania zębów

śnieżnobiały uśmiech – bezpiecznie, bezboleśnie, skutecznie i szybko

W naszym salonie w Warszawie wykorzystujemy kosmetyczną metodę nakładkową z akceleratorem LED, która gwarantuje skuteczne wybielenie zębów o kilka tonów. Atutem tego rozwiązania jest idealnie biały uśmiech, bez skutków ubocznych. Metoda jest bezpieczna dla zębów, dziąseł i szkliwa, a preparaty, które wykorzystujemy w salonie perli smile spa są produkowane w UE i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa.

Odwiedź nasz salon i sam przekonaj się jak skuteczna jest stosowana przez nas metoda. Z zabiegu skorzystało już wielu Klientów, którzy docenili jego efektywność oraz przystępną cenę. U nas dowiesz się, jak zadbać o nieskazitelny wygląd swojego uśmiechu!