Metody wybielania zębów

Białe zęby są oznaką zdrowia, a piękny uśmiech pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i pewność siebie. Metod wybielania zębów jest wiele – od mechanicznych, które rysują powierzchnię szkliwa, po metody chemiczne, które różnią się intensywnością substancji aktywnej oraz czasem jej stosowania. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów, w salonie perli smile spa w Warszawie, stawiamy na sprawdzoną w wielu krajach metodę fotochemiczną z akceleratorem LED, która nie powoduje skutków ubocznych i jest bezbolesna.

Salon perli smile spa to miejsce gdzie bezboleśnie, bezpiecznie i w przystępnej cenie zadbasz o nienaganną biel uśmiechu. Jednorazowe naświetlanie lampą LED pozwoli Ci cieszyć się zębami bielszymi nawet o 9 tonów!

Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów?

W salonie perli smile spa w Warszawie, stosujemy bezpieczną i bezbolesną metodę fotochemiczną żelem aktywowanym akceleratorem LED. Wybielanie zębów zachodzi dzięki reakcji utleniania barwników osadzonych na szkliwie. Substancją aktywną jest nadwęglan sodu. Katalizatorem procesu jest światło emitowane przez lampę z akceleratorem LED. W salonie perli smile spa indywidualnie dopasowujemy czas naświetlania, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta.

Żel aktywny używany w perli smile spa posiada bezpieczne stężenie nadtlenku wodoru (do 0,1 %), które nie wymaga stosowania specjalnej ochrony dziąseł, nie powoduje nadwrażliwości i nie niszczy szkliwa. Preparat jest produkowany w UE i spełnia wszelkie wymogi unijne regulowane Dyrektywą Rady 2011/84/UE z dn.20.09.2011.

Kosmetyczna metoda wybielania zębów jest powszechna na zachodzie. Użytkownicy cenią ją za szybkie efekty widoczne już po pierwszej wizycie. Przyjdź do perli smile spa na zabieg wybielania, a bezpiecznie i bezboleśnie podkreślimy naturalne piękno Twojego uśmiechu.