Pianka podtrzymująca efekt wybielania

Każdy z nas chciałby cieszyć się zdrowymi zębami i śnieżnobiałym uśmiechem rodem z hollywoodzkich filmów. W wielu przypadkach do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu potrzeba tylko przestrzegania kilku zasad i systematyczności.

Kliniki dentystyczne często oferują zabiegi wybielania zębów. Ich ceny wahają się jednak od kilkuset do nawet 1500 zł, jest więc to luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić. Często zresztą zabieg w gabinecie nie jest nawet konieczny. Może on być dobrym rozwiązaniem przy silnych przebarwieniach, w wielu przypadkach do ich usunięcia i wybielenia zębów o kilka tonów wystarczają produkty przeznaczone do użytku domowego.

 

Pianka Perli Smile SPA Daily White, czyli rozwiązanie na przebarwienia

Oferowana przez Perli Smile SPA innowacyjna pianka Daily White to unikalny produkt działający na bazie aktywnego wodoru, który nie tylko eliminuje zabrudzenia na szkliwie, ale ma także właściwości rozjaśniające – codzienne stosowanie pianki pomaga wybielić zęby nawet o kilka tonów.

Jakie są zalety oferowanego produktu? Wyjątkowo zadowalające efekty to jedno, prosty sposób ich otrzymania to drugie! Aplikacja Perli Smile SPA jest szybka, bezbolesna i bezpieczna dla wszystkich rodzajów zębów, także tych nadwrażliwych. Piankę stosuje się identycznie jak pastę do zębów – wystarczy nałożyć ją na szczoteczkę i szczotkować zęby przez kilka minut. Produkt przeznaczony jest do codziennego użytku domowego, po wieczornym stosowaniu nie powinno się myć zębów.

Zabrudzenia szkliwa w wielu przypadkach są wynikiem stosowanej przez nas diety i częstego spożywania kawy, herbaty, alkoholu oraz tytoniu. Pianka SPA Daily White znakomicie radzi sobie z powstałymi w ten sposób przebarwieniami – działa ona bowiem nie tylko na powierzchnię zęba, ale także przez jego szkliwo.

Bądź zawsze pewny siebie – dlaczego warto stosować piankę?

Dlaczego warto regularnie wybielać zęby? Stosowanie oferowanej przez Perli Smile SPA pianki nie tylko sprawi, że poczujesz się bardziej atrakcyjnie, ale również pozytywnie wpłynie na Twój komfort psychiczny i pewność siebie.

Do uśmiechu przywiązujemy bardzo dużą wagę. Osoby ze śnieżnobiałym uśmiechem wydają nam się nie tylko bardziej atrakcyjne, ale także młodsze. Jeśli Ty również chcesz czuć się pewnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy randki i chcesz zawsze robić wyśmienite pierwsze wrażenie – skorzystaj z pianki Daily White!