Regulamin PERLI SMILE SPA

Właścicielem salonu Perli smile spa jest Perli Sp z.o.o, 02-508 Warszawa, ul. Puławska 29 („Właściciel”).

W salonach jest wykonywany nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny zabieg wybielania zębów, usuwający powierzchniowe zabrudzenia szkliwa – przy wykorzystaniu reakcji fotochemicznej.

Zabieg wykonywany jest w oparciu o:

  • Żel na bazie nadboranu sodu, wydzielający maksymalnie do 0,1% nadtlenku wodoru, posiadający wszelkie wymagane atesty uregulowane dyrektywami Unii Europejskiej 76/768/EEC i 2011/84/EU
  • Zimne światło LED o dopuszczalnym natężeniu 24 Wat, nie wpływające na tkankę skórną wewnątrz i wokół ust.

Nie zaleca się wybielania zębów kobietom w ciąży lub karmiącym, osobom niepełnoletnim, pacjentom po chirurgii jamy ustnej, osobom cierpiącym aktualnie na zapalenie dziąseł, chorym podczas chemioterapii oraz chorym na czerniaka. Osoby z nadwrażliwością zębów mogą odczuwać krótkotrwały dyskomfort. Osoby uczulone na silikon (wkładka do podawania żelu do wybielania zębów) również nie powinny korzystać z zabiegu. Podczas zabiegu zakładane są okulary ochronne.

Efekt wybielenia zębów uzyskiwany podczas zabiegu – zależy od indywidualnych właściwości szkliwa oraz diety. Zwykle zęby są bielsze o 2 do 9 tonów, średnio o 4 tony. Rozjaśnieniu ulegają wyłącznie zęby naturalne. U osób, które genetycznie mają ciemniejszy kolor zębów – rezultat jest mniej widoczny.

Aby efekty zabiegu były widoczne od 2 do 4 miesięcy po zabiegu – należy przestrzegać podstawowych zasad higieny jamy ustnej, czyli myć zęby po każdym posiłku, a zwłaszcza po spożywaniu produktów i napojów koloryzujących zęby, należy używać nici dentystycznej oraz płynu do płukania ust.
W przypadku bardzo wrażliwych zębów – może pojawić się krótkotrwała nadwrażliwość zębów, która samoistnie mija do 2 godzin od zabiegu.

Przebywanie na terenie salonów Perli smile spa równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

Dziękujemy,
Zarząd Perli Sp. z o.o.