Salon w Warszawie

Salon Perli Smile Spa znajduje się w Warszawie w Śródmieściu, w pobliżu stacji metra Politechnika. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty. Klientom oferujemy elastyczne godziny otwarcia po to, aby każdy mógł odwiedzić nas w dogodnym momencie – w drodze do pracy, w czasie przerwy na lunch czy podczas zakupów.

Chcemy, aby wybielanie zębów stało się regularnym elementem dbania o urodę, dlatego w naszym salonie oferujemy skuteczne i jednocześnie bezbolesne zabiegi. Perli Smile Spa oferuje najefektywniejszy sposób dbania o piękny uśmiech w Warszawie.

Salon perli smile spa – nowa jakość usług

W stolicy zdecydowanie brakowało dotychczas miejsca, gdzie można poddać się skutecznemu zabiegowi wybielania zębów jednocześnie odpoczywając i relaksując się. Właśnie taka idea przyświecała powstaniu naszego pierwszego salonu, który zdecydowaliśmy się otworzyć w styczniu 2015 roku. Idea funkcjonowania tego miejsca jest prosta – nasz punkt w Śródmieściu otwarty jest w tygodniu do późnych godzin wieczornych oraz w soboty, tak by na zabieg można było przyjść w wolnej chwili, bez zapisów i umawiania się. Dzięki temu wybielanie zębów stało się jeszcze wygodniejsze i bezproblemowe.

Wnętrze naszego salonu zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort podczas zabiegu wybielania – postawiliśmy na przyjemne dla oka odcienie bieli i mięty oraz drewno. Stylowe i nowoczesne fotele gwarantują wygodę i umożliwiają chwilę relaksu. Zapraszamy na zabieg do naszego salonu Perli Smile Spa, gdzie zadbamy o Twój uśmiech i biel zębów.